Wyjątkowe osiedlebezpieczne, nowoczesne i spokojne

Kompletna infrastruktura

Osiedle Słoneczna Jedynka posiada kompletną infrastrukturę.  Jest to pierwsze, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w Nysie.

Drogi wewnętrzne

Na terenie osiedla wykonane są wewnętrzne ciągi pieszo-jezdne zapewniające wygodny dojazd i dojście do wszystkich domów. Wierzchnia warstwa dróg wykonana została ze specjalnej kostki betonowej, zapewniającej skuteczne odprowadzanie wód opadowych.

Media

Wszystkie domy na terenie Osiedla podłączone są do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej.

Ogrodzenie zewnętrzne osiedla

Cały teren osiedla liczący ok. 2 ha ogrodzony jest estetycznymi panelami systemowymi w kolorze zielonym, wykonanymi z drutu stalowego. Wjazd i wyjazd z osiedla odbywa się poprzez dwie bramy sterowane pilotem.

Oświetlenie terenu

Teren osiedla oświetla 8 energooszczędnych latarni, zapewniających oświetlenie dróg wewnętrznych, jak również częściowo poszczególnych działek. 

Bezpieczeństwo i spokój

Inwestor położył duży nacisk na bezpieczeństwo. Dlatego osiedle jest całkowicie ogrodzone i zamknięte dla ruchu zewnętrznego. Dodatkowo bramy automatyczne zapobiegną wizytom nieuprawnionych osób.
Na osiedlowych latarniach zainstalowano 16 kamer, monitorujących i rejestrujących teren osiedla przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Idealne miejsce do wypoczynku

Jeśli cenią sobie Państwo spokój, Słoneczna Jedynka to idealne miejsce. Osiedle zlokalizowane jest w enklawie spokoju, natury i ciszy.  Otoczenie stanowią domy jednorodzinne, co czyni sąsiedztwo atrakcyjnym i nieuciążliwym.  

Idealne położenie


Osiedle Słoneczna Jedynka jest zlokalizowane przy ul. Witkiewicza w Nysie (Jędrzychów), obok istniejącej zabudowy jednorodzinnej.
Działka, na której znajduje się osiedle ma powierzchnię ok. 2 ha i bardzo ciekawą topografię: patrząc z lotu ptaka układa się idealnie w kształt jedynki.
Teren jest bardzo zróżnicowany, charakteryzuje się dużym nachyleniem, umożliwiającym realizację zabudowy w układzie kaskadowym, co niewątpliwie nadaje inwestycji niepowtarzalnego uroku.
Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój, widok pięknej panoramy z okna  - z pewnością docenisz zalety lokalizacji Słonecznej Jedynki.
Wszędzie jest blisko: zarówno do Jeziora Nyskiego, miejskiej obwodnicy jak i centrum miasta.

Nysa - tu się dobrze mieszka  

Nysa położona jest w południowo-zachodniej części województwa opolskiego nad Jeziorem Nyskim i Nysą Kłodzką.

Stanowi siedzibę powiatu nyskiego. Nysa leży na skrzyżowaniu ważnych tras:

* droga krajowa nr 46 Kłodzko - Częstochowa

* droga krajowa nr 41 Prudnik - Nysa

* droga wojewódzka nr 401 Brzeg - Nysa

* droga wojewódzka nr 411 Głuchołazy - Nysa

* droga wojewódzka nr 407 Korfantów - Nysa

Miasto leży w odległości 54 km od stolicy województwa Opola, a 36 km od autostrady A4, łączącej południowy zachód z południowym wschodem Polski. Miasto usytuowane w głębokiej kotlinie u zbiegu dwóch rzek - Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej, już w XVI wieku uznawane było za perłę architektury śląskiej. Słynna "panorama stu wież" doskonale widoczna była z okolicznych wzniesień.

Dzięki wspaniałym zabytkom, głównie architektury sakralnej, Nysa zyskała miano "Śląskiego Rzymu" czy "Śląskich Aten". Najcenniejsze zabytki historii Nysy odnajdziemy w śródmieściu mieszczącym się w obrębie dawnych murów obronnych a dzisiejszych plant.

Prócz pięknej zabytkowej architektury, atutem miasta jako ośrodka turystycznego są również piękne Jezioro Nyskie położone na terenie Otmuchowsko - Nyskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu oraz atrakcyjne trasy rowerowe. 

Blisko stąd też do pięknych gór, stanowiących doskonałe miejsce do zimowego wypoczynku.